Hangi Ruh Haline Hangi Şarkılar İyi Gelir

  - 1318836943 63 ruh esi - Hangi Ruh Haline Hangi Şarkılar İyi Gelir - 1318836943 63 ruh esi - Hangi Ruh Haline Hangi Şarkılar İyi GelirDuygusal, karamsar, isyankar, öfkeli, kararsız, umutlu… Ya da daha fazlası…

  İnsan kendini bazen karamsar, bazen isyankar, bazen öfkeli, bazen de kararsız  hisseder. Ya da efkarlı olduğumuz anlar, mutluluktan uçtuğumuz zamanlar, içimizde bir umut doğduğu günler vardır. Ve daha pek çok ruh hali…

  İsyankar
  Ruhunuzda bir isyan bayrağı açmışsınız, içinizde fırtınalar kopuyor. İşte bu ruh halini en iyi anlatan şarkı bize göre Hayko Cepkin’den “Sıkı Tutun”. Sesi açın ve Hayko’nun çığlıkları isyanınıza eşlik etsin!

  Duygusal
  Aşk acısı çekiyorsunuz ya da moraliniz bozuk… Belli ki bir şeyler yolunda gitmiyor. İşte bu ruh haline tercüman olan şarkı, “Sil Baştan”. Şebnem Ferah’ın bu şarkısı “Sil baştan başlamak gerek bazen, hayatı sıfırlamak, sil baştan sevmek gerek bazen, her şeyi unutmak” sözleriyle insanı duygusallığa sürükleyen durumdan çıkarıp harekete geçirme özelliğine de sahip.

  Mutlu
  Hayatınızda güzel giden bir şeyler oluyor ve kendinizi mutlu hissediyorsunuz ya da mutlu hissetmek istiyorsunuz. İşte size neşe katacak bir şarkı: “Ben Aptal mıyım?” Bu bir Nil Karaibrahimgil şarkısı. Tam bir “eller havaya” şarkısı!

  Karamsar
  Malum, mevsim yavaş yavaş kışa dönüyor. Bugünlerde çoğumuzda bir karamsarlık… Mor ve Ötesi de “Kış Geliyor” diyor bu ruh haline uygun.

  Heyecanlı
  Heyecanlısınız ve içinizdeki coşkuyu artırmaya ihtiyacınız var. İşte Manga’nın çıkış şarkısı: “Bir Kadın Çizeceksin.”
  Ver coşkuyu Manga!

  Öfkeli
  Sizi kızdıran bir şeyler var, belki de bir sevgili. Kim bilir belki giden sevgilinin ardından bu öfkeniz… Bu ruh haline ilaç gibi gelen bir şarkı “Değmesin Ellerimiz”. Model grubunun bu çıkış şarkısı, bugüne dek kaç gönül yarasına merhem oldu dersiniz?

  Kararsız
  Kararsızlara karar verdiren bir şarkı “Olmalı mı Olmamalı mı?” Hayatta bir şeyler sizi arafta bırakıyorsa Bülent Ortaçgil’e kulak verin ve kararınızı kendinizden yana verin.

  Umutlu
  İçinizden kuşlar uçup gidiyor… İyi hissediyorsunuz ama duygusallığa da yatkınsınız. Dinlediğiniz şarkının yavaş ritmi de sizi karamsarlığa itemiyor. Öyleyse bu şarkının sözlerine kulak verin. Öylesine umut dolu ki… Ezginin Günlüğü, “Mutlu Aşk Vardır” diyor.

  Efkarlı
  Zakkum grubunun “Anason” şarkısı sizde de bir efkar dağıtma masasında dinlenecek şarkı izlenimi uyandırmıyor mu? “Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar” sözleriyle kadehleri tokuşturası gelmiyor mu insanın?

  Enerjik
  Gökçe’nin, “Gadjo Dilo” adlı filmdeki “Tutti Frutti” şarkısından esinlenerek yarattığı “Tuttu Fırlattı” şarkısı, insanın içindeki coşkuyu artıran müziğiyle enerjik şarkılar listesinin başında yer alıyor. Enerjiniz hep yüksek olsun!

  Kaynak: enerjigundem

  - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 130 d identicon r g - Hangi Ruh Haline Hangi Şarkılar İyi Gelir
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  Tanımadığınız İnsanlara Gülümseyin

  Bir dahaki sefere sokağa çıkacağınız zaman tanımadığınız insanlara daha güler yüzlü...

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Yeni Eklenenler

  “Ataleti Yenmek” Kitabından Alıntılar

  Mümin Sekman’ın kaleme aldı “Ataleti Yenmek” kitabından...

  Zeka ve Zeka’nın Türleri

  Bilişsel gelişim ve zeka birbirini destekleyen iki kavramdır. Bilişsel gelişim arttıkça zeka...

  Yumruğunu Sık Hafızanı Güçlendir

  Öğrenirken sağ, hatırlarken sol yumruk
  - BEY N VE HAFIZA - Hangi Ruh Haline Hangi Şarkılar İyi Gelir

  İletişimde kalın!

  76,112BeğenenlerBeğen
  189,385TakipçilerTakip Et
  228TakipçilerTakip Et
  2,388TakipçilerTakip Et