Cuma, Şubat 21, 2020

İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

Editör Önerileri

Kitap Okuyan İnsanda Görülen Özellikler

Kitap okumak, kitaplar ile içli dışlı olmak insanların kişisel gelişim yolculuğunu etkileyebiliyor. Kişiliklerini davranışlarını okuduğu kitaplar veya kitap okuma...

10 Temel NLP Varsayımı

NLP konusu kişisel gelişim alanında oldukça merak edilen ve araştırılan bir konu. Bu yazımızda NLP'nin temel varsayımlarını detaylı olarak...

Başarı için yol gösterici altın kurallar

Tırmandığınız kaya ile kertenkele kadar bütünleşmelisiniz. Dağcı tırmanmaya başlamadan önce bizim için sadece bir maceraperesttir. Tırmanırken ona “Bu düpedüz deli” diyebiliriz....
- afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 120 d identicon r g - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?
Kişisel Başarı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için [email protected] eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
- Advertisement -

Kişisel gelişim konusu tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça rağbet görüyor. Bu yazımızda insanların neden kişisel gelişim kitabı okuma ihtiyacı hissettiğinden bahsediyoruz. İnsanlar neden kişisel gelişime bu kadar düşkün? Mesela neden kişisel gelişim kitapları her daim çok satanlarda yer alıyor?

1. Aslında kendimizin de düşündüğü şeyleri başkasının ağzından duyma isteği

Aslında kendimizin de düşündüğü şeyleri başkasının ağzından duyma isteği - Asl nda kendimizin de d   nd     eyleri ba kas n n a z ndan duyma iste i - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Asl C4 B1nda kendimizin de d C3 BC C5 9F C3 BCnd C3 BC C4 9F C3 BC C5 9Feyleri ba C5 9Fkas C4 B1n C4 B1n a C4 9Fz C4 B1ndan duyma iste C4 9Fi - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

2. “Pohpohlanmaya” duyduğumuz ihtiyaç

Pohpohlanmaya duyduğumuz ihtiyaç - Pohpohlanmaya duydu umuz ihtiya  - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Pohpohlanmaya duydu C4 9Fumuz ihtiya C3 A7 - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

3. Gerçekten tüm sorunlarımız için toptan bir çıkış yolu bulabileceğimize dair sarsılmaz inanç

sorunlara çözüm - sorunlara   z m - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - sorunlara C3 A7 C3 B6z C3 BCm - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

4. Güzel sözlerle açıklanan “basit” şeyler

Güzel sözlerle açıklanan basit şeyler - G zel s zlerle a  klanan basit  eyler - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - G C3 BCzel s C3 B6zlerle a C3 A7 C4 B1klanan basit C5 9Feyler - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

5. Birçok insanı başarıya ulaştıran yolları kaynağından öğrenme

güçlü beyin ahmet yıldız - g  l  beyin ahmet y ld z - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - g C3 BC C3 A7l C3 BC beyin ahmet y C4 B1ld C4 B1z - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

6. İçimizde yattığına inandığımız aslanı keşfetme

Birçok insanı başarıya ulaştıran yolları kaynağından öğrenme - Bir ok insan  ba ar ya ula t ran yollar  kayna  ndan   renme - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Bir C3 A7ok insan C4 B1 ba C5 9Far C4 B1ya ula C5 9Ft C4 B1ran yollar C4 B1 kayna C4 9F C4 B1ndan C3 B6 C4 9Frenme - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

7. Günün birinde mutlaka başarılı olabileceğimizi duyma

Günün birinde mutlaka başarılı olabileceğimizi duyma - G n n birinde mutlaka ba ar l  olabilece imizi duyma - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - G C3 BCn C3 BCn birinde mutlaka ba C5 9Far C4 B1l C4 B1 olabilece C4 9Fimizi duyma - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

8. Hayatın gözden kaçırdığımız basit yönlerinin farkına varma

Hayatın gözden kaçırdığımız basit yönlerinin farkına varma - Hayat n g zden ka  rd   m z basit y nlerinin fark na varma - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Hayat C4 B1n g C3 B6zden ka C3 A7 C4 B1rd C4 B1 C4 9F C4 B1m C4 B1z basit y C3 B6nlerinin fark C4 B1na varma - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

9. En dipten gelip zirveye çıkan insanların hikayelerindeki albeni

. En dipten gelip zirveye çıkan insanların hikayelerindeki albeni - En dipten gelip zirveye   kan insanlar n hikayelerindeki albeni - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - En dipten gelip zirveye C3 A7 C4 B1kan insanlar C4 B1n hikayelerindeki albeni - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

10. Daha iyi yerlerde olmayı hak ettiğimize karşı beslediğimiz derin hisler

Daha iyi yerlerde olmayı hak ettiğimize karşı beslediğimiz derin hisler - Daha iyi yerlerde olmay  hak etti imize kar   besledi imiz derin hisler - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Daha iyi yerlerde olmay C4 B1 hak etti C4 9Fimize kar C5 9F C4 B1 besledi C4 9Fimiz derin hisler - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

11. Kesinlikle farklı bir tarafımızın olduğunu düşünmemiz

Kesinlikle farklı bir tarafımızın olduğunu düşünmemiz - Kesinlikle farkl  bir taraf m z n oldu unu d   nmemiz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Kesinlikle farkl C4 B1 bir taraf C4 B1m C4 B1z C4 B1n oldu C4 9Funu d C3 BC C5 9F C3 BCnmemiz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

12. Gizli bir yeteneğimiz olduğuna inanmamız ve bunu ortaya çıkarmanın yolunu bilmememiz

Gizli bir yeteneğimiz olduğuna inanmamız ve bunu ortaya çıkarmanın yolunu bilmememiz - Gizli bir yetene imiz oldu una inanmam z ve bunu ortaya   karman n yolunu bilmememiz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Gizli bir yetene C4 9Fimiz oldu C4 9Funa inanmam C4 B1z ve bunu ortaya C3 A7 C4 B1karman C4 B1n yolunu bilmememiz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

13. Çok küçük adımlarla çok büyük yollar kat etmeye olan düşkünlüğümüz

Çok küçük adımlarla çok büyük yollar kat etmeye olan düşkünlüğümüz -  ok k   k ad mlarla  ok b y k yollar kat etmeye olan d  k nl   m z - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - C3 87ok k C3 BC C3 A7 C3 BCk ad C4 B1mlarla C3 A7ok b C3 BCy C3 BCk yollar kat etmeye olan d C3 BC C5 9Fk C3 BCnl C3 BC C4 9F C3 BCm C3 BCz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

14. Mutluluğun sırrını onu bilen birinden öğrenmeye karşı tutkumuz

Mutluluğun sırrını onu bilen birinden öğrenmeye karşı tutkumuz - Mutlulu un s rr n  onu bilen birinden   renmeye kar   tutkumuz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Mutlulu C4 9Fun s C4 B1rr C4 B1n C4 B1 onu bilen birinden C3 B6 C4 9Frenmeye kar C5 9F C4 B1 tutkumuz - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

15. Ve kendimizi özel hissetmeye duyduğumuz açlık

Ve kendimizi özel hissetmeye duyduğumuz açlık - Ve kendimizi  zel hissetmeye duydu umuz a l k - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur? - Ve kendimizi C3 B6zel hissetmeye duydu C4 9Fumuz a C3 A7l C4 B1k - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

YAZARonedio
- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisement -- mutlu  ocuk kare - İnsanlar Neden Kişisel Gelişim Kitabı Okur?

Yeni İçerikler

Satış Konusunda Yapılmaması gereken 6 Hata

Yapılan araştırmalar sonucunda dünyanın “En İyi Satıcıları” ve “İyi Satıcılar” arasında en önemli fark; İyi Satıcılar başarılı, ama sadece...

Meslek Hastalığı Nedir?

İş yerinde çeşitli etkenlerin oluşturduğu hastalıklara meslek hastalığı deniyor. İş yerinde mevcut insan sağlığına zararlı olan kimyasal maddelerin, fiziksel ve biyolojik etkenlerin meydana getirdiği...

Depresyon Hareketsiz Çocuklarda Daha Yüksek

Çocuklarımız hareketsiz... Televizyon, telefon karşısında hayatları geçiyor. Bu hareketsizlik çocuklarda depresyon ihtimalini artıyor. İşte bilimsel araştırmalar. Londra Üniversitesi'nden...

Hayır Demek Neden Bu Kadar Zor?

"Hayır diyememek, pek çok kişinin gün içerisinde yaşaması oldukça muhtemel olan yaygın bir problemdir. Özellikle karşımızdaki kişi yakın ilişkilerimizin olduğu biriyse hayır...

Kişisel Gelişim Nedir? Sorusunun Cevabı

Kişisel gelişim nedir? Son günlerde ne de çok duyar olduk değil mi bu “kişisel gelişim” çığlığını. Herkes, her...

Bu İçerikleri de Beğeneceksiniz

- Advertisement -