Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

0

Lisede okuyan gençler ile yaşlılar arasında çok benzerlik var desem ne dersiniz? Birbirinden çok uzak gibi görünse de, arada yıllar olsa da lise öğrencileri ile yaşlıların temelde aynı tarz hayatı yaşadıklarını göreceksiniz.

LA merkezli illüstratör Ian Higginbotham, lise öğrenci ile yaşlıların benzerliklerini gösteren birkaç çizgi roman hazırladı. Bu görselleri inceledikten sonra, hayatınızdaki yaşlılar ve gençler arasında daha fazla benzerlik olduğunu göreceksiniz.

1. Yaşlılar da Gençler de Özel İndirimler vardıryaşlılar - indirim - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

2. İlgin ve anlamsız saatlerde uyumak veya uyanmakyaşlılar - uyumak - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

3. Politika ve siyaset tepkileriyaşlılar - siyaset - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

4. Yaş sınırları ulaşmak istediklerinize veya almak istediklerinize engel oluryaşlılar - ya   s  n  r   - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

5. Gün geçer kendisi ile ilgili beklentileri olmazyaşlılar - beklenti - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

 

İlgini Çekebilir:   Sıkılınca Bunları Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.