Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

  Lisede okuyan gençler ile yaşlılar arasında çok benzerlik var desem ne dersiniz? Birbirinden çok uzak gibi görünse de, arada yıllar olsa da lise öğrencileri ile yaşlıların temelde aynı tarz hayatı yaşadıklarını göreceksiniz.

  LA merkezli illüstratör Ian Higginbotham, lise öğrenci ile yaşlıların benzerliklerini gösteren birkaç çizgi roman hazırladı. Bu görselleri inceledikten sonra, hayatınızdaki yaşlılar ve gençler arasında daha fazla benzerlik olduğunu göreceksiniz.

  1. Yaşlılar da Gençler de Özel İndirimler vardıryaşlılar - indirim - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek.. yaşlılar - indirim - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

  2. İlgin ve anlamsız saatlerde uyumak veya uyanmakyaşlılar - uyumak - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek.. yaşlılar - uyumak - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

  3. Politika ve siyaset tepkileriyaşlılar - siyaset - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek.. yaşlılar - siyaset - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

  4. Yaş sınırları ulaşmak istediklerinize veya almak istediklerinize engel oluryaşlılar - ya  s n r  - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek.. yaşlılar - ya C5 9F s C4 B1n C4 B1r C4 B1 - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

  5. Gün geçer kendisi ile ilgili beklentileri olmazyaşlılar - beklenti - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek.. yaşlılar - beklenti - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

   

  Kaynakboredpanda
  Önceki İçerikYüz Okuma Teknikleri
  Sonraki İçerikÇalışanın Motivasyonu
  yaşlılar - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 130 d identicon r g - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  Yıllardır Sırrı Çözülemeyen Paradokslar

  Euplides (Kum Yığını) Paradoksu: Euplides, hiçbir zaman bir "kum yığını" oluşturulamayacağını...

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Yeni Eklenenler

  5S Metodu İle Daha Kaliteli Hayat

  Daha Kaliteli Bir Hayat İçin 5...

  “Ataleti Yenmek” Kitabından Alıntılar

  Mümin Sekman’ın kaleme aldı “Ataleti Yenmek” kitabından...

  Zeka ve Zeka’nın Türleri

  Bilişsel gelişim ve zeka birbirini destekleyen iki kavramdır. Bilişsel gelişim arttıkça zeka...
  yaşlılar - BEY N VE HAFIZA - Lise Öğrencileri İle Yaşlılar Birbirine Çok Benziyor Desek..

  İletişimde kalın!

  76,104BeğenenlerBeğen
  189,306TakipçilerTakip Et
  228TakipçilerTakip Et
  2,388TakipçilerTakip Et