Moda Endüstrilerinin Açgözlülüğünü Bilbordlarda Böyle Sergiledi

0

Bangladeş’teki giyim fabrikası binasının çökmesinden sonra 1.134 kişi öldü. Moda tarihinde yaşanan en büyük 4 trajediden 3’ü 2013’te Bangladeş’te gerçekleşti.

Şirketler fabrika maliyetlerini düşürmek için fabrikalarını ülke dışına çıkarmaktadır. Böylece çalışan ücretlerini düşürmekte maliyetleri azaltmaktadırlar. Tabi ki bu maliyeti düşürme isteği çalışma koşullarının kötü olmasına ve daha az güvenli iş ortamına sebep olmaktadır.

Bunu gündeme taşımak isteyen Livia Firth yaptığı çalışmayı şöyle değerlendirdi;

“Aslında çalışmaya olan ihtiyaçlarından dolayı onları köle olarak kullanmamalıyız. Onlarada çocuklarımıza ve arkadaşlarıma gösterdiğimiz saygının aynısını göstermeliyiz.  Onlar bizden farklı değiller “

Livia Firth şöyel açıklama yaptı;

“Billboardlar yaptım, moda endüstrilerinin açgözlülüklerini ve dehşetlerini gösterdim ve onları Varşova, Polonya sokaklarında sergiledim.”

Moda Endüstrilerinin Açgözlülüğünü Bilbordlarda Böyle Sergiledi İlginç Bilgi / Başarı İnteraktif  para hırsı moda endüstrisi moda   Moda Endüstrilerinin Açgözlülüğünü Bilbordlarda Böyle Sergiledi İlginç Bilgi / Başarı İnteraktif  para hırsı moda endüstrisi moda   Moda Endüstrilerinin Açgözlülüğünü Bilbordlarda Böyle Sergiledi İlginç Bilgi / Başarı İnteraktif  para hırsı moda endüstrisi moda   Moda Endüstrilerinin Açgözlülüğünü Bilbordlarda Böyle Sergiledi İlginç Bilgi / Başarı İnteraktif  para hırsı moda endüstrisi moda   Moda Endüstrilerinin Açgözlülüğünü Bilbordlarda Böyle Sergiledi İlginç Bilgi / Başarı İnteraktif  para hırsı moda endüstrisi moda

İlgini Çekebilir:   Okulda Çarpma İşlemini Yapmak İçin Harika Bir Yöntem