Mümin Sekman 20 yıl boyunca, 45 farklı şehirde, 100.000′den fazla insana başarı semineri verdi. Bu seminerlerde okul hayatında ve hayat okulunda başarı için önerilerde bulundu. Bu eğitimlerden şimdiye kadar 100′ü aşkın şirket, üniversite ve kamu kurumu yararlandı.

[pull_quote_center]Standart seminer konuları yerine sadece kendi geliştirdiği özgün/alternatif içerikleri anlatan Sekman, kitapları için yaptığı araştırmalardan çıkardığı tespitleri, aktif ve eğlenceli bir şekilde seminerlerinde sunmaya çalışmaktadır.[/pull_quote_center]

Seminerlerinde, başarının iç ve dış engelleri, azimli insanların ortak özellikleri, kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi, kariyer hayatında en sık yapılan hatalar, moral ve oto-motivasyon yönetimi, iç disiplinin gücü, özgüven yönetimi, sürdürülebilir başarı, tutku kaybı ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak gibi konulara değinmektedir.

Başarı seminerlerine katılan kişilerde; iç disiplin, özgüven, başarı motivasyonu, sistemli çalışma, büyük düşünme ve üstün performans gösterme eğiliminde olumlu yönde değişiklikler olduğu gözlenmektedir.
Sınırlı sayıda düzenlenen seminerler, sadece gelen kurumsal talep üzerine organize edilmektedir.

Mümin Sekman’ın resmi seminer sitesinde yazarın seminerleri ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabilir, kurumsal seminer başvurusu yapabilirsiniz.

[quote_box_center]Site Web Adresi: http://www.muminsekmansemineri.com/[/quote_box_center]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.