Pazar, Ocak 19, 2020

Paralarını nereye yatırıyorlar?

Editör Önerileri

MÜMİN SEKMAN GELİŞİM GRUBU KURDU!

Türkiye'de ilk defa kişisel gelişim unvanını kullanan ve yazdığı çok satan kitapları ile tanınan Mümin Sekman tarafından...

Duygusal Zeka ve Empati

Bir köylü eşeğiyle katırını iyice yükleyerek şehre doğru yola çıkmış. Yol uzun, hayvanların yükü ise oldukça ağırmış. Katıra göre...

Akademinin Dayanılmaz Ağırlığı

Akademinin dayanılmaz ağırlığı ve yüksek öğretimde senaryolar Eğitim sorunumuzu çözmeden, toplumsal sorunlarımızı...
- afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 120 d identicon r g - Paralarını nereye yatırıyorlar?
Kişisel Başarı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için [email protected] eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
- Advertisement -
- Advertisement -

- par - Paralarını nereye yatırıyorlar?  - par - Paralarını nereye yatırıyorlar?Hepsi çok iyi kazanıyor, hepsi kariyerlerinin zirvesinde. Ama bu böyle gitmez diye bugünden yarının planlarını yaparak rakiplerinden ayrılıyorlar. Sahne ve sanat dünyasının önemli isimleri paralarını nasıl değerlendiriyor dersiniz?

– Tatlıtuğ, Gümüş ve Aşk-ı Memnu’dan kazandığı parayı emlak yatırımıyla değerlendiriyor. Diziler dışında reklam filmlerinde de rol alan oyuncunun, Göcek, İstanbul Gümüşsuyu, Çekmeköy ve Sinpaş Lagün Evleri’nde daire ve villaları var.
– Kıvanç Tatlıtuğ kadar, hatta belki ondan daha popüler olan Kenan İmirzalıoğlu da kazancını gayrimenkul sektörüne yatırıyor. Ezel’in yıldızı, özellikle Fener, Balat, Tarlabaşı ve Cihangir civarındaki binalarla ilgileniyor.
– Sahnelerin, dizilerin aranan ismi Gülben Ergen ise, farklı bir yöntem seçmiş kazancını değerlendirmek için. Ergen’in, yıllardan beri kazandığı parayı, taksi plakalarına yatırdığı söyleniyor.
Yatırımcı ünlüler sadece bu üç isimle sınırlı değil. Kimi bina satın alıyor, kimi onlarca daire. Bazıları restoran işletiyor, ticarete atılıyor, moda yatırımcılığına soyunuyor, inşaat işine giriyor.

KIVANÇ  TATLITUĞ
Gümüş dizisiyle kitlelerce tanındı. Arkasından Aşk-ı Memnu geldi. Son dönemin fenomen ismi Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkule yatırım yapanlardan. Oyuncunun, Göcek’te ve, Sinpaş Lagün Evleri’nde birer villası, İstanbul Gümüşsuyu’nda deniz manzaralı bir dairesi, Çekmeköy’deki bir sitede de iki evi var.

KENAN İMİRZALIOĞLU
Kenan İmirzalıoğlu, kurduğu özel ekiple Fener, Balat, Tarlabaşı ve Cihangir civarında çok sayıda eski bina satın aldı.

ENGİN GÜNAYDIN
Engin Günaydın da emlak zenginleri arasında. İlk yatırımını memleketi Tokat Erbaa’da dört daire alarak yapan Günaydın, sonrasında İzmir Foça’da bir yazlık sahibi oldu. Son olaraksa, Beyoğlu’nda 750 bin TL değerinde daire satın aldı Günaydın.

NECATİ ŞAŞMAZ
Kurtlar Vadisi’nin yıldızı Necati Şaşmaz da emlaktan vazgeçmeyenlerden. Anadolu Yakası’nda bir sitede 50 daire satın alan Şaşmaz, sitenin süpermarket binasını da mülkleri arasına kattı. Oyuncunun, Bomonti’deki Rixos Residences’tan da 18 daire aldığı söyleniyor.

SEDA SAYAN
Etiler Şamdan’ın mülkünü 8.5 milyon dolara satın alarak yatırım atağına geçen Sayan, Bodrum Türkbükü’ndeki dört villasının yanına Yalıkavak’ta bir villa daha ekledi.

İBRAHİM TATLISES
Pek çok ticari işi olan İbrahim Tatlıses ise, son dönemde Kuzey Irak’taki inşaat yatırımlarıyla adından söz ettiriyor.

GÜLBEN ERGEN
Yıllardır taksi plakalarına yatırım yaptığı dilden dile dolaşan Gülben Ergen’in tam 60 plakası olduğu iddia ediliyor. Şarkıcını, aynı zamanda ‘Ergen Yapım’ adında bir de şirket bulunuyor.

HÜLYA AVŞAR
Avşar da ticarette imzası bulunan isimler- den. Adını markalaştırma yoluna giden Avşar Kızı, Mudo ile birlikte tişört üretiyor.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN
Genç neslin parlak isimlerinden Tuba Büyüküstün ise, tüm gelirini ailesiyle birlikte kurduğu ‘Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri’ ve ‘İstron Elektronik Teknolojileri’ adlı iki firmaya yatırdı. Kazakistan, Azerbaycan ve Kırgızistan’da şubeler açan Büyüküstün, gözlerini Ortadoğu’ya çevirdi.

KAYNAK: gazeteport

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisement -- mutlu   ocuk kare - Paralarını nereye yatırıyorlar?

Yeni İçerikler

MÜMİN SEKMAN GELİŞİM GRUBU KURDU!

Türkiye'de ilk defa kişisel gelişim unvanını kullanan ve yazdığı çok satan kitapları ile tanınan Mümin Sekman tarafından...

Duygusal Zeka ve Empati

Bir köylü eşeğiyle katırını iyice yükleyerek şehre doğru yola çıkmış. Yol uzun, hayvanların yükü ise oldukça ağırmış. Katıra göre biraz daha yaşlıca olan eşek...

Akademinin Dayanılmaz Ağırlığı

Akademinin dayanılmaz ağırlığı ve yüksek öğretimde senaryolar Eğitim sorunumuzu çözmeden, toplumsal sorunlarımızı çözemeyeceğimiz net olarak görünüyor

Sarışınlar Agresif ve Hırslı Oluyor

ABD’de yapılan bir araştırma, sarışın kadınların daha agresif ve hırslı olduğunu bildirdi. California Üniversitesi'nce yapılan araştırmada, sarışın kadınların hırs ve agresiflik konusunda esmer veya kızıl...

Küçük Şeyler Deyip Geçmeyin

En iyi şeyler küçük çıkınlarda taşınırmış. Küçük bir beden çoğu kez büyük bir ruha yataklık edermiş. Ufak balıklar lezzetli olurmuş. Ateşe küçük odunlar atılırsa...

Bu İçerikleri de Beğeneceksiniz

- Advertisement -