Pazartesi, Kasım 18, 2019
  • Başarı Video

Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

İlgini Çekebilir

İzlenebilecek En İyi Psikolojik Filmler

Sizler İçin İzlenebilecek Psikolojik İçerikli Filmleri Derledik. Psikolojik filmlerin konularını ve fragmanlarını izleyebilirsiniz. İşte Bu filmler.  1- Yağmur Adam (Otizm) Çoğumuz, muhtemelen...

Hiper Süper Mega İğrenç Espriler…..

İşte size birbirinden iğrenç espriler. Güleyim mi gülmeyeyim mi diye düşüneceğiniz iğrenç esprileri okumaya hazır olun.İşte iğrenç esprilerBen Aydan...

Beden Dili (Resimli Anlatım)

Çoğu havyan türleri gibi insanların da erkeği dişi yaklaşırken hazırlık hareketleri yapar. Daha önce bahsedilen otomatik fizyolojik tepkilere ek...
test çöz - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 120 d identicon r g - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!
Kişisel Başarı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır.Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için [email protected] eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır.Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir

Dikkatli olduğunuzu düşünüyor musunuz? Evet dediğinizi duyar gibiyim.

Aşağıda dikkat ve konsantrasyonunuzu ölçmeye yarayacak bazı testler bulacaksınız. Her soru için o saniyeniz var. O saniyede sizden isteneni bulmanız gerekiyor. Ne dersiniz başlayalım Mı?

Hazır?

TEST

Bu ilk SORU “C” denizinde “o” harfini aramanızı istiyoruz. Süre 10 saniye unutmayın.test çöz - 1eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 1eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

Gördüğünüz gibi “O” resmin sağ alt tarafında.test çöz - 2eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 2eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST

Sadece ısınmaya devam ediyorsunuz, devam edin ve “E.” harfini bulun.test çöz - 3eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 3eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

Sonuç ne oldu?
test çöz - 4eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 4eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST

“Y” yi bulmak için yalnızca on saniyeniz olduğunu unutmayın.test çöz - 5eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 5eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

İşte burada!test çöz - 6eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 6eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST

Bunu çok kolay buluyorsanız, bu biraz zor. Bu kaotik sayı karmaşası arasında 3 sayısını bul.test çöz - 7eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 7eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

Durumun nasıl? Kendini kötü hissetme. Deneyebileceğimiz birkaç daha var.test çöz - 8eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 8eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST

Bu resimde “V” i bulabilir misin?test çöz - 9eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 9eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

Çok basit olmalıydı!test çöz - 10eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 10eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST

Hadi şimdi bu resimde “M” harfini bulmaya çalışın.test çöz - 11eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 11eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

On saniye süren vardı.”M” burada seni bekliyor.test çöz - 12eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 12eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST 

Ünlem işaretleri ve “J” karmaşası içinde “i” bulmaya çalış. test çöz - 13eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 13eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

On saniye içinde buldun mu?test çöz - 14eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 14eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST

Tamam  işte nihai testimiz. “1” lerden oluşan karmaşanın içinde “L” harfini bulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Süre 10 saniye..test çöz - 15eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 15eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

TEST CEVAP

On saniye geçti, bu yüzden henüz bulamadıysan işte.test çöz - 16eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz! test çöz - 16eye - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

İŞTE TÜM TESTİN VİDEOSU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Yazıya Benzer İçerikler

- Advertisement -test çöz - mutlu   ocuk kare - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!

Yeni İçerikler

Ruh Sağlığı ile Komplo Teorileri Arasında İlişki Var Mı?

Ruh sağlığı nasıl olanlar komplo teorilerine inanıyor. Akıl sağlığı ile komplo teorileri arasında bir bağlantı var...

İlber Ortaylı Türk Eğitimi İle İlgili Ne Düşünüyor?

İlber Ortaylı: Hiçbir yerde eğitim bu kadar soysuzlaşmış değilProf. Dr. İlber Ortaylı, Türk eğitim sisteminin, şaklabanlık ve...

Yaptığı İşten Usananlar İçin Pratik Öneriler

Her sabah erkenden kalkıp gece geç saatlerde eve dönmekten sıkıldınız mı? Özellikle de özel sektörde çalışma saatleri çok uzun sürdüğü için herkes aynı sorundan...

Kişisel Sınırlar ve İletişim

Ugur, çocukları uyutmaya giden karısının çantasının içindeki telefonuna gizlice bakıyordu ki tam o sırada karısı salona girdi ve yine büyük bir kavga koptu.Yıldız’ın kayınvalidesi...

Gençlik Dönemi

Kişi fırtınalarla başa çıkmak için bu dönemde rehbere ihtiyaç duyuyor. Sık değişen sınav sistemi ile birlikte kendisinde ve ailesinde artan kaygılar gençlerin kişilik gelişim sürecini...
- Advertisement -test çöz - 2019 08 13 14 13 13 - Test: Dikkatine Güveniyor Musun? 10 Saniyede Çöz!