Yazı Gönder

YAZINIZI GÖNDERİN

Yazı Gönder
0 + 5 =

Yazarlık Sistemine Hoşgeldiniz

Bilgi en kıymetli şeydir. Onu insanlarla paylaşmak ise yapılabilecek en erdemli davranıştır. KişiselBaşarı’da yazar olup bilgilerinizi yüzbinlerle paylaşabilirsiniz.

Kisiselbasari; 6 senedir yayımlanmakta olan ve tamamına yakını özgün içerik girişi ile oluşturulmuş bir kaynak sitedir. Kişisel bir web günlüğünden ziyade bilimsel olmak koşuluyla kişisel gelişim, psikoloji, iş dünyası, öğrenci başarısı gibi konularda bilgi paylaşımına ağırlık veren sitede çeşitli kategoriler altında yüzlerce özgün makaleye ulaşabilirsiniz.

Yazılarını geniş kitlelerle paylaşmak isteyen ve bunun için kaliteli bir platform arayışında olan kişiler, tecrübe ve bilgisini Kisiselbasari sayfaları aracılığıyla özgürce paylaşabilmektedir. Kisiselbasari.com, binlerce günlük ziyaretçisiyle yazarlarına geniş kitlelere ulaşma imkanı sunan Türk Kişisel Gelişiminin Sanal Dünyadaki en etkili mekanizmalarından birisidir.

Kisiselbasari yazarlık sistemi nedir?

kisiselbasari.com 2003 yılından beri yayınlanmakta olan ve özgün ve seçme içeriklerden oluşturulmuş kaynak bir sitedir.

Sitemizdeki yazılar bağımsız yazarlar, editörler ve muhabirler aracılığıyla sisteme girilmektedir. Sisteme eklenen yazılar kısa bir değerlendirme sürecinin ardından puanlama neticesine göre yayına alınmaktadır.

Yazılarını geniş kitlelerle paylaşmak isteyen ve bunun için etkili bir platform arayışında olanlar, bilgilerini kisiselbasari sayfaları aracılığıyla özgürce paylaşabilmektedir.

Biz, her bilgi düzeyindeki insanın kendini geliştirdiği veya yatkın olduğu dallarda faydalı yazılar üretebileceğini dissertation writers düşünüyoruz. Bu noktada kişilerin bilgi ve tecrübesini özgürce paylaşabilmesini, bunu yaparken de hem Türk internet mecrasına hem de kendilerine katkı sağlayacak olmalarını hedefliyoruz.

Sistemin Faydaları:

Araştırmaya teşvik
Bilgi ve tecrübe paylaşımı
İnsanlarla karşılıklı etkileşim
İnternet mecrasına katkı sağlamak
Kullanım Şartları

kalem_204049  - kalem 204049 246x300 - Yazı Gönder

Kurallar

1. Yazar, kisiselbasari’a yazı gönderdiğinde bu içeriğin özgün olduğunu taahhüt eder. Yazı onay sürecinde ilk olarak kopya içerik denetiminden geçer.
2. Yabancı kaynaklardan çeviri yapılan yazılar, kaynak belirtildiği taktirde kopya olarak değerlendirilmezler. Türkçe’ye çeviri yapılan yazıları destekliyoruz.
3. Yazar, yazdığı yazıların yayınlanıp yayınlanmaması konusunda karar yetkisine sahip değildir. Yayınlanan yazıların, tüm hakları kisiselbasari.com’a aittir.
4. Yazar, kisiselbasari’a gönderdiği yazılarda ve mesajlarda pornografi ya da müstehcenlik, ırkçılık, kişi ya da grupları tahrik edici, itibar zedeleyici, hakaret, tehdit, taciz amacı taşıyan ibareler kullanamaz.
5. Yazar, kisiselbasari sayfalarını kendi çıkarları doğrultusunda reklam veya farklı şekillerde kazanç sağlamak için kullanamaz.
6. kisiselbasari’a gönderilen yazıların yedeğinin alınması önerilmektedir. Yazıların, yorumların veya kişisel mesajlasmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden kisiselbasari sorumlu tutulamaz.
7. Yazar, yayınlamakta olan yazılarının yayından kaldırılmasını talep edebilir. Fakat bu talep editör onayına tabidir.
8. kisiselbasari ile yazarlar arasındaki ilişki yasal ortaklık olarak değil, bağımsız yazar-yayıncı olarak geçerlidir. Yazar yazılarını gönüllü ve sosyal sorumluluk olarak yayınlatmaktadır.laptop  - laptop - Yazı Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Yazımı onaya gönderdikten ne kadar süre sonra değerlendirilir?

Yazınızın onay kuyruğundaki yerine göre değişiklik göstermektedir.

Her gün düzenli yazı yazmam gerekir mi?

Bu konuda bir düzen yoktur. İstediğiniz zaman yazılarınızı gönderebilirsiniz. Amacımız kişileri yazmaya teşviktir.

Yazılarda kaynak belirtmek zorunda mıyım?

Zorunda değilsiniz. Fakat yazınızı hazırlarken faydalandığınız kaynakları belirtmeniz, değerlendirme sonucunda size artı puan olarak yansıtılacaktır.

Sistemde Kaç Tür Yazarlık vardır?

Sistemimizde ilk yazılarını yayınlayan yazarların yazıları site editörleri tarafından sisteme eklenir. Yazının altına üye adı ve istediği bir not varsa yazılır. Yazarın sisteme 10 yazısı eklenmişse yazara yazarlık için üye adı ve şifre verilir. Artık yazar beklemeden yazılarını kendisi ekleyebilir. Üstelik onay beklemesine de gerek yoktur. Yazısı hemen aktif olur.

Sadece Yazı Mı Gönderebiliyoruz?

Tabiki hayır. Site içeriğine uygun olması koşuluyla haber, ilan, duyuru, kitap tanıtımı, video, galeride yollayabilirsiniz. Ancak sadece kalıcı yazarlık sisteme 10 ve üstü yazısı eklenmiş yazarlar için geçerlidir.

 

- logo1 - Yazı Gönder

kisiselbasari.com

Hayatın Yönünü ve Yolunu Bulmanızı Sağlar