Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin

1

Alın, burun, çene, kaş, göz ve dudaklar kişilik özellikleri hakkında bilgi veriyor.

Yüz şekliniz karakterinizi ortaya koyuyor!

Yüz şekliniz aslında karakteriniz hakkında birçok ipucu veriyor.

Dokuz farklı yüz şekli ve bu yüz şekillerine sahip insanların karakteristik özelliklerinin yer aldığı yüz şekline göre karakter analize bakıp karakter tahlili yapabilirsiniz.

İşte yüz şekillerine göre karakter analizi…

728xauto1- Uzun yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analiziUzun yüze sahip olan kadınlar genelde vücut olarak da uzun hatlarıyla, atletik görünüşleriyle dikkat çekerler. Fazla çalışkan olarak ön plana çıkarlar. Narsistlik gözlemlenebilir ve aileleriyle, hayatlarındaki kişilerle problemli ilişkiler yaşarlar. Düzensiz bir ruh hali sıkça görülen durumlardandır. Bu düzensizlikleri potansiyellerini yansıtamamalarına sebep olur.

2- Oval yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-1Genel olarak dengeli bir ruh haline sahip olan oval yüzlü kadınlar, cazibeleriyle etraflarında çabuk farkedilirler. Genelde bulundukları ortamın en dikkat çekici kişisi olurlar. Fazla ilgi görmeleri onları çabuk zayıf düşen karakterlere dönüştürür. Alışkın oldukları ilgiyi göremediklerinde tehlikeli olurlar ve kendilerine zarar verebilirler.

3- Yuvarlak yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-2Duygusal ve dğer yargıları çok yüksek olan yuvarlak yüzlü kadınlar arzulu ve tutkulu olarak bilinirler. Uzun ve stabil bir ilişki için yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar biçilmiş kaftan gibidirler. Duyguları incinirse zarar görmemek için kendilerine sert bir kabuk örerler.

4- Dikdörtgen yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-3Dominant ve sert olan dikdörtgen yüzlü kadınlar genel olarak politikaya yönelirler ya da iş hayatında tutkulu karakterleriyle dikkat çekerler. Kendilerini duygularına kaptırırlarsa melankoliye varan davranışlar sergileyebilirler ancak mantıkları baskın olursa sert mizaçlı bir yöneticiye dönüşürler.

5- Kare yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-5Kesinlikle zekalarıyla diğer kadınlardan ayrılırlar. Analitik düşünce yapıları onlara istediklerini kazanma yolunda avantaj kazandırır. Zekalarıyla istediklerini elde edemezlerse saldırgan olabilirler.

İLGİLİ YAZI :  "Mış" Gibi Yaşamak...

6- Üçgen yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-6Genelde entelektüel karakterleriyle öne çıkarlar. Yaratıcılık konusunda farklarını hissettirirler ve genelde boşluğu doldurulamayacak türde izler bırakırlar.

7- Elmas yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-7Elmas yüze sahip kadınlar tam bir istikrar abidesidir. Hayatları boyunca tempolu bir çalışma düzenini bocalamadan sürdürebilirler. Duygusal boşlukları ya da kendilerini zorlayan hırsları yoktur. Dayanıklı ve dirayetli olmalarıyla tanınırlar.

8- Ters üçgen yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-8Karakter olarak erkekler için potansiyel tehdit olarak görülürler. İstediklerini elde etmek için erkekleri kullanma konusunda doğuştan yeteneğe sahiptirler ve genelde hemcinsleri tarafından sevilmezler. Kriz yönetiminde çok başarılı oldukları gibi tehlikeli görevlerin altından kalkabilecek potansiyelleri vardır. Ajanlık casusluk için yaratılmış gibilerdir.

9- Kalp yüz şekline göre karakter analizi

yuz-seklinize-gore-karakter-analiziAlınlarındaki saçların düzeni sebebiyle yüzleri bir kalbi andıran kadınlar genel olarak dürüstlükleriyle ön plana çıkarlar. Saf ve duru güzelliğin temsili olan bu kadınlar, içlerinde de bir o kadar temiz bir karakter barındırırlar. Zaman zaman saflıkları onları zor duruma da düşürebilir ancak herkesin sırtını yaslamak isteyeceği kadar güvenilirlerdir.

  • Ürkiye ÜNAL

    Merhaba ben ÜSTÜN Bey’in e-mail adresini rica ediyorum lütfen benim için çok önemli.LÜTFEN Saygılar.