Zihnini Kullan, Görselleştir ve Hedefe Yürü..

0

Görselleştirme hedeflere ulaşmak için kullanılan en etkili yollardan birisidir. Fikirler zihinde görselleştirilerek hem kişi daha iyi motivasyon kazanıyor hemde zihin vücudu başarıya doğru harekete geçiriyor.

Unutmayın başkalarının size sunduğu hayatı değil kendi istediğiniz hayatı seçebilirsiniz. Bu sizin elinizde..

İşte görselleştirme yolunda izleyeceğiniz yollar:

670px-Envision-Success-Step-1  Zihnini Kullan, Görselleştir ve Hedefe Yürü.. 670px Envision Success Step 1

1. Öncelikle kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortama çekilin. Burada 5-10 dakikanızı ayırın ve nasıl bir hayat yaşayacağınızı düşünün.

670px-Envision-Success-Step-2  Zihnini Kullan, Görselleştir ve Hedefe Yürü.. 670px Envision Success Step 22. İstediğiniz ve düşlediğiniz hayat yolunda plan yapın ve plan üzerinde yoğunlaşın.

670px-Envision-Success-Step-3  Zihnini Kullan, Görselleştir ve Hedefe Yürü.. 670px Envision Success Step 33. Her gün belirlediğiniz ve planladığınız hayatı 10-35 dakika boyunca gözlerinizi kapatıp zihninizde canlandırın.

670px-Envision-Success-Step-4  Zihnini Kullan, Görselleştir ve Hedefe Yürü.. 670px Envision Success Step 44.Seçtiğiniz hayatı içeren bazı fotoğrafları her an göreceğiniz yerlere asın. Özellikle zihinde canlandırma egzersizlerini yapacağınız ortama yerleştirin. Bu bir araba olabilir, büyük bir ev olabilir, kazanacağınız üniversite olabilir..

Beni-Unutma-188  Zihnini Kullan, Görselleştir ve Hedefe Yürü.. Beni Unutma 1885. İlham eksikliği yaşadığınızı hissettiğiniz anlarda model başarılı insanların hayatını okuyun. Onların hayatını zihninizde siz olarak yaşayın.